Jaunumi
Rix_2205

Pasažieru skaits Rīgas lidostā šogad pārsniedzis 2 miljonus

RIX Rīgas lidosta šā gada pirmajos četros mēnešos apkalpojusi vairāk nekā 2 miljonus pasažieru, kas ir par 8 % vairāk nekā gadu iepriekš, kad šādā pašā laikā tika apkalpoti 1,87 miljoni ceļotāju.

No visiem pasažieriem  81 % bijuši tieši pasažieri, bet 19 % izmantojuši Rīgu kā pārsēšanās lidostu tālākiem ceļojumiem.  Tiešo pasažieru skaits janvārī–aprīlī Rīgas lidostā 2019. gada rādītāju pārsniedzis par 8 %.

Aprīlī pasažieru skaits Rīgas lidostā pārsniedza 581 tūkstoti (+6 %); apkalpoti arī 5239 lidojumi (+1 %) un 1450 tonnas aviācijas kravu (+4 %).

Kopš gada sākuma caur Rīgas lidostu pārvadāto aviācijas kravu apjoms sasniedzis 6,1 tūkstoti tonnu, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš ir pieaugums par 13 %. Par 7 % pieaudzis arī janvārī–aprīlī apkalpotais pasažieru, aviācijas kravu un citu lidojumu skaits, sasniedzot 19 tūkstošus lidojumu.

 

Papildu informācijai:

Ilze Salna,

komunikācijas projektu vadītāja, GSM: 29404124,

ilze.salna@riga-airport.com