Cena
Skatīt maksājumus
Izpildes termiņš darba dienās
10
Saņēmējs
Fiziska persona
Publisko tiesību juridiska persona
Privāto tiesību juridiska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Bezpilota gaisa kuģu ekspluatanta sertifikāta un Civilās aviācijas aģentūras atzītās struktūras deklarācijas iesniegšana tālvadības pilotu praktisko apmācību un prasmju novērtēšanai bezpilota gaisa kuģa operācijām, uz ko attiecas standarta scenāriji.

Procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Bezpilota gaisa kuģa sistēmas ekspluatants vai Civilās aviācijas aģentūras atzītā struktūra iesniedz deklarācijas par tālvadības pilotu praktisko apmācību un prasmju novērtēšanu bezpilota gaisa kuģa operācijām, uz ko attiecas standarta scenāriji, atbilstoši regulas 2019/947 3. papildinājumam.

  2. Atbilstības izvērtēšana
    Bezpilota gaisa kuģa sistēmas ekspluatanta vai Civilās aviācijas aģentūras atzītās struktūras iesniegtās deklarācijas atbilstības izvērtēšana piemērojamajām prasībām.

  3. Pakalpojuma saņemšana
    Ja iesniegtie dokumenti atbilst piemērojamām prasībām, tiek izsniegts apliecinājums par iesniegtās deklarācijas atbilstību regulas Nr. 2019/947 3. papildinājumam.

Maksājumi

PozīcijaCena
deklarācijas par tālvadības pilotu praktisko apmācību un prasmju novērtēšanu bezpilota gaisa kuģa operācijām, uz ko attiecas standarta scenāriji, iesniegšana20.00 EUR